• Love Tantra Temple

Pierwszy dotyk - Kasia 18 lat,

Zaktualizowano: 28 cze 2021

Kasia była osobą nie posiadającą jeszcze żadnych zmysłowych doświadczeń w swoim życiu. Była dziewicą. Nie doświadczyła pieszczot ani intymnego dotyku drugiej osoby (ani chłopaka ani dziewczyny). Nie doświadczyła też zmysłowych pocałunków. Kilka razy sama próbowała odkrywać co daje jej przyjemność, ale jakoś tak „nie szło”.

A jednocześnie coraz bardziej uświadamiała sobie, że odczuwa potrzebę czułego, intymnego dotyku.

I kiedy uświadomiła sobie te odczucia i potrzeby, niedługo potem spotkała się ze swoją, starszą od niej, przyjaciółką - Sylwią. Rozmowa „zeszła” między innymi na masaż tantryczny z którego Sylwia od ponad roku u mnie korzystała.

Kasię bardzo zainteresowała koncepcja, iż mogłaby doświadczyć delikatnego intymnego dotyku bez potrzeby wchodzenia w jakąś relację, związek, na który jeszcze nie czuła się gotowa.

I w ten oto sposób Kasia znalazła się u mnie na swoim pierwszym masażu.

Na początku była spięta i pełna sprzecznych myśli. Zapytałem o jej oczekiwania związane z masażem. Chciała doświadczyć przyjemności i delikatnego, zmysłowego dotyku, pozostając dziewicą.

Zrobiliśmy kilka ćwiczeń oddechowych i rozpocząłem masaż. Wbrew swoim wcześniejszym obawom, już po kilku minutach masażu Kasia była całkowicie rozluźniona i chłonęła dotyk. Z każdą chwilą coraz intensywniej odczuwała przyjemność i wkrótce w swoim ciele poczuła łagodną falę energii, przechodząca przez całe jej ciało. Kontynuowałem masaż. Niedługo potem pojawiła się druga, silniejsza fala energii. A potem jeszcze kilka kolejnych.

Gdy zakończyłem masaż, Kasia jeszcze kilka minut leżała z zamkniętymi oczami. Po kilku minutach łagodnego powrotu do „tu i teraz” otworzyła oczy i zapytała, czy może się przytulić. Przytuliliśmy się i siedzieliśmy przytuleni dłuższą chwilę. Kiedy ponownie spojrzała mi w oczy, zobaczyłem, na jej twarzy piękny promienny uśmiech. Chociaż ja miałem wrażenie, jakby całe jej ciało się uśmiechało.

Dziękuję - powiedziała – to było piękniejsze przeżycie niż próbowałam sobie wymarzyć.

59 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ania* była 34 letnią mężatką, która Od 5 lat nie odczuwała żadnej przyjemności z seksu. Poczuła swój pierwszy od 5 lat orgazm.